Category Archives: Промоција

Biotek Лабораторија со намалена цена за тест за Корона

Драги пациенти и сограѓани, Во овие тешки услови за цел свет па и кај нас, ние Биотек Лабораторија се придруживме кон помош и поддршка на нашата земја со пожртвуваност но…

ПЗУ Др.Органџиски во периодот достапни за online консултации

Со ПЗУ Др.Органџиски можете да контактирате online на нивната facebook fan страна – https://www.facebook.com/Dr.Organdziski            

Мартини Поликлиника

Нашата поликлиника ја основавме за да ви ја обезбедиме најдобрата нега преку професионален и непосреден однос меѓу лекарот и пациентот, на Вас и Вашите најмили да ви понудиме услуги и…

Мерење на пулсот при физички активности

Рекреативно или професионално, при физички активности, нашиот пулс има поголема вредност за разлика од пулсот во мирување. За нашето здравје, а кај професионалнците и за постигнување најдобри резултати, добро е…

Активен животен стил? Мотивирајте се дополнително со GARMIN fenix

GARMIN fenix e серија smart мултиспорт часовници со GPS, апликации за спорт, fitness, outdoor, дневни активности, пулс, температура, компас, навигација, барометар … МОЌНА КОМБИНАЦИЈА ОД МНОГУ ИНФОРМАЦИИ И СТИЛ НА ВАШАТА РАКА!…

Престојот на планина позитивно влијае на расположението и на вашето здравје

Избегајте од секојдневието, гужвите и асфалтот. Престојот на планина позитивно влијае на расположението и на вашето здравје. За Вашиот удобен престој во планина ќе се погрижи Хотел Славија Хотел Славија имаме…

Кашичка со цвекло и јаболко

Храната е многу важна за растот, здравјето и имунитетот на нашите дечиња. Денеска предлагаме кашичка со цвекло, кое дава многу придобивки за добра крвна слика и јаболка, која е едно…

Попова Шапка – Нова Година во природа – добар избор за комплетно уживање

Хотел Славија, Попова Шапка Ве поканува новата 2017 година да ја дочекате во планински амбиент. Прославете, но и освежете го организмот. Чистиот планински воздух, прекрасните зимски пејсажи и традиционалната планинска…

Дознајте ја најдобрата заштита за Вашата кожа

Сонцето е добро за Вашето здравје, но долготрајното изложување без соодветна заштита може да биде штетно за Вашата кожа и истото предизвикува предвремена појава на брчки и флеки. Ова е…